Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Bully Max - vitamínový doplnok

BULLY MAX

 

Zloženie produktu:

fosforečnan vápenatý, maltodextríny, sušena srvátka, mikrokryštalická celulóza, beztukové sušené mlieko, prírodné aromatické látky, montmorillonite Clay, lecitín, sušené pivovarské kvasnice, kyselina stearová, hydrogenizovaný olej z bavlnných semiačok, magnéziumstearát, síran, dodatok niacínu, beta karotén, rastlinný olej,  vitamín A palmitát, síran zinočnatý, dodatok vitamínu E, dl-metionín, riboflavín, oxid kremičitý aerogél, tiamín, vitamín D3 doplnok, mangán sulfát, pyridoxín hydrochlorid, uhličitan medi , jodid draselný, uhličitan a cobalt, doplnok vitamínu B12.
 

Zaručená analýza na 3 gram tablete: Min
Kyselina linolová (Omega 6 )....................................( 30 mg) 1%

Vápnik .................................................... ...................... 3,3%
Fosfor ............................................................ .............. 2,56%
Draslík ............................................................. ............ 0,0005%
Železo ................................................. ......................... 1 mg
Meď ................................................. ............................. 0,050 mg
Mangán ................................................. ...................... 0,060 mg
Zinok ................................................. .......................... 1,5 mg
Lodín ................................................. .......................... 0,052 mg
Vitamín A. ............................................... ................... 1000 IU
Vitamín D3 ................................................ ................ 100 IU
Vitamín E. ............................................... .................... 2 IU
Tiamínu (vitamín B1 )................................................ 0,819 mg
Riboflavín (vitamín B2 )......................................... ... 1 mg
Niacín ................................................. ....................... 10 mg
Pyridoxínu (Vitamín B6 )........................................... 0,082 mg
Vitamín B12 ...................................................... ........ 0,0002 mg

Cobalt ................................................. ..................... 0,014 mg
 

 

BULLY MAX  a jeho výhody:

zvýšenie pevnosti svalovej hmoty, sily a rýchlosti
• Zvýšenie vytrvalosti
• Rýchlosť zotavenia
• Lepšie dodávku kyslíka
• Odburáva stres
• Budovanie svalov
• Zvyšuje zdravie a imunitu
• Vhodný po operácii, chemoterapii a traume
• Odburávanie tuku, sacharózy, kukuričný sirup 
• K9 psy
• Psy, ktoré potrebujú nabrať svalovú hmotu

 

Používaním Bully Max sa zlepší imunitný systém (čo znamená, že váš pes bude viac chránený pred infekciou), zlepšenie metabolizmu, a zlepšené videnie. Bully Max je tiež skvelý pre správnu výživu kostí, šliach posilňovanie, budovanie svalovej hmoty. Poznámka: Denné cvičenie zvýši výhody Bully Max. Bully Max je tiež skvelý pre zlepšenie srsti vášho psa a dá jej pekný a zdravý lesk.

 

Dávkovanie:

Bully Max je určený pre psov od 9 týždňov veku.
Odporúčané dávkovanie: psy nad 15 kg  1 až 2 tablety denne( záleží od zaťaženia )

Pre gravidné a dojčiace suky  2 tablety denne.

 

VITAMIN B1 (tiamín)
Nevyhnutný pre normálnu činnosť srdca, nervov, svalov, kože a tráviaceho ústrojenstva. Nevyhnutné pre metabolizmus sacharidov.


AMINOKYSELINY
Potrebné pre syntézu bielkovín v tele a mnoho ďalších tkanívových zložiek. Aminokyseliny pomáhajú pri budovaní novej svalovej hmoty, kostných a šliachových buniek, hrajú dôležitú úlohu v metabolizme, pri  výdrži, a funkciách mozgu, a umožňujú vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok. Obsahujú približne dvadsať osem aminokyselín, ktoré sa kombinujú v rôznych spôsoboch, ako vytvoriť stovky rôznych typov proteínov. Niektoré aminokyseliny podporujú imunitný systém tým, že stimuluje antioxidačnú aktivitu niektorých enzýmov a môže pomôcť  problémom s kožou a srsťou. Iné predchádzajú predčasnému starnutiu, nádorom, nervovým chorobám a spojivového tkaniva.

VITAMIN B2 (riboflavín)
Potrebné na sacharidovo-tukovo-proteínový metabolizmus, a formovanie protilátok a červených krviniek. Dobré pre zdravé oči, kožu a srsť.

VITAMIN B3 (niacín)
Podporuje rast, riadne fungovanie nervového systému, udržiavanie zdravej kože, jazyk, tráviaci systém, sacharidovo-tukovo-proteínový metabolizmus.

VITAMIN B12
Nevyhnutné pre normálnu tvorbu červených krviniek, sacharidovo-tukovo-proteínový metabolizmus, a dobrú chuť k jedlu. B12 udržuje, plodnosť, podporuje normálny rast a vývoj, a zabraňuje poškodeniu nervov zachovaním mastných fošieň, ktoré chráni nervové zakončenia.

VITAMÍN B6 (pyridoxín)
Nevyhnutné na sacharidovo-tukovo-proteínový metabolizmus, tvorbu protilátok a červených krviniek, a pomáha v trávení. B6 tiež pomáha udržiavať rovnováhu sodíka a fosforu.

VÁPNIK
Postupom času, keď nie je dostatok vápnika a je spotrebovaný, telo berie vápnika z kostí, aby srdce a svaly pracovali správne. Tento proces bude postupne oslabovať kosti a tým zvyšuje riziko zlomeniny. (Všetky ustricové ulity používané v našich výrobkov sú chované na farmách a testované na obsah olova.)

FOSFOR
Pracuje s vápnikom pri stavaní kostí a zubov. Podporuje telo vo využití vitamínov a premenu potravy na energiu. Nedostatky fosforu môže viesť k strate hmotnosti a chuti do jedla, nepravidelné dýchanie, únave a nervovým poruchám.

DRASLÍK (citrát)
Dôležité pre zdravý nervový systém a pravidelný rytmus srdca. Pomáha predchádzať mŕtviciam, dopomáha k správnym svalovým kontrakciam, a pracuje so sodíkom na kontrole správneho množstva vody v tele. Draslík je dôležitý pre chemické reakcie v bunkách, pomáha pri udržiavaní stabilného krvného tlaku a správnom odovzdávaní elektrochemických impulzov. Tiež reguluje prenos živín cez bunkové membrány. K známkam nedostatku draslíka patria: abnormálne suchá pokožka, slabosť, ochrnutie, nízky krvný tlak, a nepravidelný srdcový rytmus, ktorý môže viesť k zástave srdca a smrti.

ŽELEZO
Potrebné na hemoglobín a myoglobín (typ hemoglobínu vo svalovom tkanive). Je nevyhnutné na  okysličenie červených krviniek. Železo pomáha pri metabolizme bielkovín a podporuje rast. Železo je tiež nevyhnutné pre výrobu energie a pre zdravý imunitný systém. Nedostatok železa môže spôsobiť slabosť, chudokrvnosť, zažívacie poruchy, krehké kosti a vypadávanie vlasov.

MEĎ
Pomáha pri tvorbe červených krviniek, a pracuje s vitamínom C pri formovaní elastínu, dôležitý proteín, ktorý tvorí kosti, kožu a spojivové tkaniva. Pomáha pri hojení a výrobe energie. Tieto minerály sú potrebné pre zdravé nervy a kĺby. Nedostatok medi spôsobuje osteoporózu.

MANGÁN
Enzýmovy aktivátor, ktorý hrá dôležitú úlohu v priedušnosti tkanív a sacharidovom a tukovom metabolizme. Potrebné pre normálny vývoj skeletu a zachovania sexuálne-hormonálnej produkcie. Nedostatok mangánu môže viesť k ochrnutiu, kŕčom, závratom, hluchote a slepote.

ZINOK
Zinok je súčasťou takmer sto enzýmov podieľajúcich sa na metabolických procesoch, z ktorých väčšina pomáha červeným krvinkám preniesť oxid uhličitý z tkanív do pľúc. Zinok, ktorý funguje ako dôležitý antioxidant, podporuje normálny rast a vývoj, pomáha pri hojení rán, posilňuje bunkové delenie, opravy a rast, a udržiava normálne hladiny vitamínu A v krvi. To tiež pomáha syntetizovať DNA a RNA. Nedostatky zinku boli spojené s hypertrofiou prostaty, rakovina, pomalé zotavenie z poranenia hlavy, diabetes, artritída, a znížená reakcia imunitného systému.

VITAMIN A
Vitamín A je potrebný k rastu skeletu, k správnemu fungovaniu semenníkov a vaječníkov, k embryonálnemu vývoju a diferenciáciu tkanív. Je veľmi dôležité pre správnu funkciu oka a možné zníženie katarakty. Vitamín A je potrebný pre zdravú pokožku a sliznice,  prvá línia obrany proti invázii mikroorganizmov a toxínov, a podporuje imunitnú reakciu. Beta-karotén a vitamín A ničia karcinogény, chráni proti srdcovým ochoreniam a cievnym mozgovým príhodám, a taktiež znižuje cholesterol.

VITAMIN D3
Vitamín D je dôležitý pre všetky zvieratá. Vitamín pomáha absorpcii vápnika v čreách na reguláciu hladiny v krvi. Psi sú schopní syntetizovať vitamín D. Z tohto dôvodu je dôležité, že buď vitamín D2, alebo vitamín D3 je zavedený priamo do stravy. Ak pes má zdravé obličky, bude vitamín D2 sa premení na D3.

VITAMIN E
Základný tukovo-rozpustný vitamín, ktorý obsahuje osem prirodzene sa vyskytujúce zlúčenín, a každá z týchto zlúčenín vykazujú rôzne biologickej aktivity. Najviac akceptovanou  biologickou funkciou vitamínu E súvisí s jeho antioxidačnou aktivitou. Vitamín E je najúčinnejším lipidom rozpustným antioxidantom porušujúcim reťazec  v biologickej membráne. Prispieva k činnosti membrány, ochranu kritických bunkových štruktúr pred poškodením z kyslíkových voľných radikálov.

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist